Select Page

CHP SPOR ÜST KURULU’NDA BANDIRMA RÜZGARI

CHP SPOR ÜST KURULU’NDA BANDIRMA RÜZGARI

CHP Spor Kurulu, CHP Genel Merkezi’nde düzenlediği kongreyle, Türkiye’nin dört bir yanındaki sporcuları, spor politikaları konusunda söz sahibi yapmak için çalışmalara başladı.

Kongreyle, CHP Spor Kurulu başkan ve vekilleri ile CHP Spor Üst Kurulu ve Danışma Kurulu’nu yenileyen Cumhuriyet Halk Partisi, kurulların belirlenmesinde önceliği Türkiye’nin dört bir yanından seçilmiş sporculara verdi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Öney Cankurtaran, hedeflerinin tüm Türkiye’nin spor yapabilmesi ve sporda fırsat eşitliğinin sağlanması olduğunu söyledi.Cankurtaran, “Tüm Türkiye’den gelecek sporcularla yapılacak seçimlerin sonucunda oluşturulacak kurullarla, sporcuların sesi olmayı hedefliyoruz dedi.

Spor kuruluna 60 üye ve danışma kuruluna 100 üyenin seçildiği kongreye Bandırma’yı temsilen Belediye Meclis Üyesi ve Bandırmaspor Yönetim Kurulu üyesi Gökhan YANKOL katıldı. Yankol, Genel Başkan Yardımcısı ve CHP Spor Üst Kurulu Başkanı Yasemin ÖNEY CANKURTARAN’a Bandırmaspor forması,taraftar grubu atkısı ve Bandırma Belediye Başkanı Dursun MİRZA’nın hediyelerini takdim ederek büyük alkış aldı.

 

 

 

About The Author

Bizi Takip Edin!