Select Page

Çekirdek Tiyatrodan BGC’ye tiyatro daveti

Çekirdek Tiyatrodan BGC’ye tiyatro daveti

Bandırma’da faaliyet gösteren Çekirdek Tiyatro ekibinden Fuat Kurumahmut, Burak Güner ve Özlem Özşaylan, Bandırma Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. Ekip üyeleri 28 Ocak akşamı Bandırma Barış Manço Kültür Merkezinde sahnelenecek olan ‘Senin de Öleceğin Varmış’ adlı tiyatro oyununa davet etti.

İlk gösterimini 19 Kasım 2017 tarihinde yapan ‘Senin de Öleceğin Varmış’ adlı  oyun ile ilgili bilgi veren Fuat Kurumahmut “Oyunumuz Bandırmalı bir yazarın elinden çıktı. Sevgili Burcu Önat hem yazdı, hem oynadı, hem de yönetti. Ekibimiz daha önce çeşitli çocuk oyunlarının yanı sıra Mimar Sinan, Çanta, Ters Yüz isimli tiyatro oyunlarını sahneledi.Şimdi kendii ekibimizden bir yazarın yazdığı oyunun mutluluğu da var. Temposu hiç düşmeyen bir oyun. İnanıyorum ki kısa bir zaman sonra Türkiye’den başka ekipler de bu oyunu oynamak isteyecek. Herkesi oyunumuza bekliyoruz” dedi.

Bandırma Hasat  Dans ve Sanat Stüdyosundan Burak Güner de çalışmaları hakkında bilgi vererek “7 yıldır Arjantin Tango, Latin Dansları, Harmandalı, Zeybek ve Düğün Dansları alanlarında faaliyet gösteriyoruz. Tiyatro alanında da Çekirdek Tiyatro ile birlikte güzel işler ortaya koyuyoruz. Gülmek için, keyifli bir 2 saat geçirmek için herkesi oyunumuza bekliyoruz” dedi.

Ziyarette Gazeteci-Yazar Önder Balıkçı, ‘Gazetecilik Sevdam’ adlı son kitabını da imzalayarak hediye etti.

Bandırmalı tiyatro grubu Çekirdek Tiyatronun sahnelediği oyun 28 Ocak 2018 Pazar günü saat 20.00’de Barış Manço Kültür Merkezinde sahnelenecek.

About The Author

Bizi Takip Edin!